Striptýz Morava

Nejlepší místa na rozlučku

Rozlučka se svobodou Možná právě chystáte pro svého kamaráda nebo kamarádku rozlučku se svobodou a hledáte tipy na program a místo, kde celou akci uspořádat. Trendy jdou směrem k zážitkům a každá pořádná rozlučka by měla být neopakovatelným a nesmazatelným zážitkem jak pro nevěstu či ženicha, tak pro všechny další účastníky. V dnešní době už nemusíte celou rozlučku strávit v baru či hospodě, ale můžete využít různých zábavných aktivit nabízených specializovanými podniky a agenturami. Populární je laser-tag, paintball, únikové hry, zážitková demolice auta, wellness, degustace vín, let balónem apod. Celou rozlučku pak samozřejmě vždy korunuje zlatý hřeb v podobě dámského či pánského striptýzu. Protože se jako agentura zaměřujeme na poskytování dámského a pánského striptýzu především na území Moravy, vybrali jsme pro vás pár tipů právě na Moravě.

Brno

Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď, jak zpívá klasik a něco na tom bude. Brno, jako druhé největší město ČR, nabízí velké množství nejrůznějších podniků, kde se dá trávit rozlučka se svobodou. Velmi populární je v tomto ohledu například Klub Pablo Escobar, kde barmani umí připravit výborné drinky. Provozovatel dokonce dokáže zařídit příjezd do klubu limuzínou, aby to celé mělo styl. Podobně vyhlášený je i Cubana Bar, kde se o vás také dobře postarají a díky členitým prostorám lze dosáhnout soukromí pro vaší skupinku. Kdo by si chtěl před večerním paření oddychnout, může vyzkoušet nějaký ten wellness a nechat své tělo dokonale zrelaxovat. Oblíbené je například 4COMFORT - Wellness Centrum Brno. Najdete zde sauny, výřivky i masáže. Pro bojovněji naladěnou skupinu bude naopak možná vhodnější laser-tag. V Brně je prostor pro hraní laser-game několik, můžeme doporučit například Laser Game Brno na adrese Hybešova 46. Pro úplnost je třeba dodat, že velké množství rozluček se svobodou se koná i mimo Brno a to především ve vinných sklípcích, kterých je na jižní Moravě opravdu požehnaně. Z větších měst a obcí je třeba zmínit například Pohořelice, Ivančice, Pasohlávky, Velké Pavlovice, Mikulov, Vyškov nebo Blansko.

Olomouc

Olomouc je metropolí Hané a historickým centrem celé Moravy. Žije zde přibližně 100 tisíc obyvatel a tak se zde koná velké množství rozluček se svobodou. Ti, kdo si pro tyto oslavy zvolí variantu zůstat ve městě, mají k dispozici celou řadu různých podniků a zařízení, kde lze rozlučku udělat. Velmi populární jsou pivní lázně ve Svatováclavském minipivovaru. Koupel v pivu je spojena s ochutnávkou zdejšího piva. Po těchto procedurách lze pokračovat v Pivnici a restauraci Svatováclavský pivovar, kterou najdete na stejné adresy, tedy Mariánská 845. Kdo se nechce koupat v pivu a je fanoušek motorismu, uvítá projížďku na motokárách. Výhodou je, že dráhy jsou přímo v Olomouci. Jednu naleznete v Šantovce - ulice Polská 1 a druhou v ulici Hanáckého pluku, v nadzemních garážích v 11. podlaží. Po projížďce se můžete jít osvěžit do jednoho z olomouckých koktejlových barů. Mezi oblíbené patří například Bar Koktejly a sny, který je laděn do retro-stylu padesátých let USA. Bar má sídlo v ulici Uhelná 8. Ti, co na rozlučku vyráží ven z města, si to pravděpodobně namíří do přírody, sklípků nebo okolních měst jako Litovel, Přerov, Prostějov nebo Šternberk.

Ostrava

Město Ostrava leží v Moravskoslezském kraji poblíž hranice s Polskem a žije zde přibližně 290 tisíc obyvatel. Ostrava proslula jako centrum hutnického průmyslu. Výběr zábavy na rozlučku se svobodou je samozřejmě také otázkou rozpočtu a pokud jste ochotni dát vyšší částku, mohlo by se vám zamlouvat pilotování sportovního letadla. To pořádá firma Elmontex Air sídlící na adrese Generála Fajtla 373 v Mošnově, jihozápadně od Ostravy. Podobně adrenalinový zážitek může být i bungee jumping z jeřábu, který je pořádán Jiřím Stolínem z Xtreme Sports – Bungee Ostrava. Ne každý je ale příznivcem těchto extrémů a tak se vrátíme zpět na zem, třeba do proslulé ulice Stodolní, která je plná barů a hospůdek, kde je možné rozlučku se svobodou uspořádat. Z hlediska objednávek striptýzových vystoupení na rozlučky se svobodou to kromě Ostravy také žije v dalších okolních městech jako jsou Opava, Frýdek-Místek, Havířov, Nový Jičín, Třinec nebo Karviná.

Zlín

Zlín je město ležící na východě Moravy v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Žije zde 75 tisíc obyvatel a z hlediska poptávky pro striptýzových vystoupeních patří téměř na vrchol statistik. Ve Zlíně to zkrátka žije a rozlučky se svobodou si zde lidé umí opravdu užít. Pro nevěstu či ženicha je možné rezervovat třeba let balónem. Tento zážitek vyberte pouze v případě, že dotyčný nemá problém s výškami. Let balónem ve Zlíně je možné zakoupit na několika slevových portálech. V opačném případě naleznete spoustu dalších pozemních radovánek. Jednou z možností je zahrát si napínavou únikovou hru. Tento typ zážitkových her nabízí ve Zlíně například Exit Room Zlín a najdete jej v podniku Poker Club a Ponorka vedle zastávky Cigánov - Na Výsluní 5518. Po zdolání únikovky můžete například zavítat do baru Infinity coffee & cocktail. Jedná se o moderní koktejlový bar v centru Zlína. Nachází se v prvním patře budovy Fotografie naproti kostelu a poskytuje širokou nabídku alkoholu a koktejlů. Dámský i pánský striptýz si na rozlučky objednávají nejen zákazníci ze Zlína ale i z dalších měst jako jsou Vsetín, Kroměříž nebo Uherské Hradiště.

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/striptyz.morava/
Úvod Show Objednávka Kontakt Reference