Striptýz Morava

Striptýz Opava

Striptýz v Opavě Pořádáte oslavu narozenin nebo rozlučku se svobodou v Opavě nebo okolí? Chcete přijít s originálním námětem na zábavu na Vaší firemní párty?

Pokud je, alespoň na jednu takovou otázku, Vaše odpověď "ano", máte možnost si objednat dámský či pánský striptýz právě prostřednictvím našeho webu striptyz-morava.com. Tento web zajišťuje objednávky erotických vystoupení po celé Moravě a tedy i v Opavě. Náplň vystoupení navíc není omezena pouze klasickým striptýzem. Kromě dámského a pánského striptýzu je možné objednat také vystoupení dvojice, americký striptýz, lesbi show nebo autoerotiku.

Kostýmy

Dojem z vystoupení lze umocnit výběrem kostýmu pro striptérku či striptéra. Naše profesionální striptérka se může předvést v kostýmu zdravotní sestřičky, policistky, školačky nebo třeba jeptišky. U pánů striptérů si můžete vybrat hasiče, vojáka, kovboje nebo policistu. Nabídce striptýzu pro Opavu tak nechybí vůbec nic a Vaše akce si získá uznání všech zúčastněných.

Opava

Jak již bylo zmíněno výše, místo vystoupení není omezeno pouze na město Opava, ale lze objednat striptýz i pro akci v širokém okolí.

Cena a délka vystoupení

A kolik stojí takové erotické vystoupení našich profesionálních účinkujících? Dámský a pánský striptýz si u nás objednáte za 2500 Kč. Vystoupení trvá v průměru 8 až 10 minut. Ceny za ostatní druhy erotických show Vám rádi sdělíme na základě konkrétní objednávky.

Objednávka

Striptýz v Opavě můžete objednat snadno prostřednictvím e-mailu: info@striptyz-morava.com
nebo na telefonu +420 722 922 111.

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/striptyz.morava/
Úvod Show Objednávka Kontakt Reference